niedziela, 29 czerwca 2014

Angina

Cześć kochani ;) Chciałam was przeprosić , za kilka dni nieobecności i brak postów na blogu , niestety złapała mnie angina , przez co praktycznie nie wstawałam z łózka . Ledwo co mówię , i ledwo co łykam ,bo taki sprawia to mi ból . Dziś , że lepiej trochę się poczułam , wstałam i ogarnęłam się dla samej siebie ,uczesałam i umalowałam by wyglądać trochę jak człowiek ;) Brakowało mi tego ,że nie nie napisałam wam niczego ,dlatego zebrałam siły i stwierdziłam ,że odezwę się do was. Jak u was po zakończeniu roku? Są czerwone paski? Mam nadzieje ,że każdy z was jest zadowolony z efektu po ciężkim roku szkolnym. Cieszycie się , że już są wakacje? Co jak co ,ale uważam , że każdy zasłużył na odpoczynek w wakacje , ja niestety mam wiele spraw do załatwienia w ten okres wakacyjny ,więc podzielę go na pół. Trochę na te sprawy ,a trochę na odpoczynek. Wgl wpadłam ostatnio na pomysł ,by nakręcić wam kilka filmików np. tag pt "O mnie" Co o tym myślicie? Jeżeli macie pytania do mnie , na ten tag to zapraszam do umieszczenia tych pytań w komentarzach pod tym postem a ja wam odpowiem na nie  w specjalnym  filmiku ;)

Ostatnio dużo słyszałam o jednej z "dziewczyn donatana" Luxuri , nie wiem jak wam ale dziewczyna pod względem wizualnym stała się dla mnie ciekawą inspiracją , na fryzury ,makijaż , a czasem nawet pod względem stylizacji . A wam jak się ona podoba?2 komentarze:

  1. Zgadzam się z tobą - Luxuria jest śliczna - na zdjęciach wychodzi bosko, niestety z charakteru jest nieciekawa - wystarczy obejrzeć jakikolwiek wywiad z nią.

    http://xxvodkaxx.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja jednak za nią nie przepadam, jej uroda według mnie także nie jest fantastyczna :D

    OdpowiedzUsuń