poniedziałek, 23 czerwca 2014

Chora

Cześć kochani ! Przepraszam za to ,że nie pojawiłam się tutaj wczoraj ,ale niestety nagle rozwaliło mnie przeziębienie ,i nie byłam wczoraj wstanie usiąść przed komputerem ,przeleżałam prawie cały dzień ,aż do momentu kiedy już miałam dość ,czyli do samego wieczora. Wstałam na chwile i zajrzałam na wasze blogi ,co u was ciekawego ,po czym znowu się położyłam. Dziś już jest trochę lepiej ,pomimo bólu gardła ,kaszlu i zaczerwionego nosa. Mówię przez chrypę ,ale na pewno brzmię lepiej ,niż wczoraj. Niestety bardzo często choruję ,przez swoją anemię ,bo niestety mając tą chorobę ,ma się bardzo słaby i nieodporny organizm ,przez co często się choruje. Jem prawie że wszystko ,oprócz fast foodów a i tak mam anemie od dziecka , więc niech nikt nie myśli ,że u mnie anemia jest spowodowana tym ,że mało jem ,bo jem sporo. Przez wiele lat kurowałam się lekami i systematycznie nadal próbuje to robić i chodzić na badania i pobieranie krwi. Wydaje ,mi się że jeśli do końca nie wyleczę tej anemii to w końcu moje zakończenie będzie wyglądało tak ,że wyląduje w szpitalu. Więc kiedy tylko pozbędę się przeziębienia i będę czuła się lepiej ,idę do lekarza .

Jednakże dzisiaj chciałam wam zaprezentować bardzo ciekawy temat na następną notke ,ponieważ bardzo obijam się w towarzystwie obcokrajowców czyli Romów tzw Cyganów ,chciałam wam opisac ich kulture ,ich zwyczaje ,jacy są naprawdę ,bo niestety teraz często słyszy się bzdury na ich temat ,że zajmują nam bezprawnie ,niepotrzebnie kraj ,że kradną . Chcielibyście wiedzieć o nich więcej? Piszcie w komentarzach . Pozdrawiam.

Evelyne ;***


ps. A dla przybliżenia tematyki o cyganach...piękny teledysk i niebiański głos pięknej cyganki :

3 komentarze:

 1. Świetny post!

  http://www.roksana-roksanaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. hejcia! :3 serdecznie zapraszam na trzecią część opowiadania o Alicji http://forever-hyhy.blogspot.com/2014/06/czesc-2.html ! :) pozdrawiam! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. zdrowiej , zdrowiej :)

  Udanych wakacji ♥
  Calia-caliaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń